اخبارویژه

پرفروش ترین کامیک ها و گرافیک ناول های ماه نوامبر 2019

10 رتبه ی اول پرفروش ترین کامیک های ماه نوامبر درحالی منتشر شد که حاکی از ادامه ی سلطنت انتشارات مارول میباشد. انتشارات مارول برای چندمین ماه متوالی بعنوان پرفروش ترین انتشارات کامیک بوک شناخته شد.

در رتبه ی اول مارول با فروشی 37.41 درصدی در خرده فروشی ها و فروش 42.68 درصدی در مراکز فروشگاهی بالاتر از رقبای همیشگی خود، انتشارات دیسی و انتشارات ایمیج قرار گرفت و با داشتن 8 عنوان از 10 عنوان برتر ماه، به طور چشم گیری صنعت کامیک را در اختیار خود گرفت.

در لیست 10 کامیک پرفروش ماه، علی رغم تمام پیش بینی هایی که میشد باز هم دیسی نتوانست در جمع سه رتبه ی اول قرار گیرد و به صورت متوالی و بار دیگر عناوین مرتبط به دنیای تازه خلق شده ی اکس من رتبه های برتر را در اختیار گرفتند.
دنیای جدید اکس من که توسط نویسنده ی توانای صنعت کامیک، جاناتان هیکمن ساخته و پرداخته شد، عصر تازه ای را برای این شخصیت های دوست داشتنی پدید آورد که هواداران را تماما به وجد آورده است. انتشارات دیسی و ایمیج هرکدام با داشتن یک عنوان از میان ده کامیک پرفروش ماه نوامبر پشت سر مارول قرار گرفتند.

در بخش گرافیک ناول اما انتشارات دیسی با عرضه ی DCeased HD رتبه ی اول را بدست آورد. این اثر با نویسندگی تام تیلور و طراحیِ تیمی متشکل از ریچارد فرند، نیل ادواردز، لائورا براگا، جیمز هرن و … پا به دنیایی زامبی محور در دنیای دیسی و قهرمانان محبوبش میگذارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن