معرفی‌هامقالاتویژه

قوی ترین اترنال های تاریخ کامیک

مارول شانسش را با ساختن نگهبانان کهکشان مرموز و ناشناس امتحان کرد و خوشبختانه موفق شد این فیلم را به یکی از پرطرفدار ترین فرانچایز های مارول تبدیل کند.حال در سال ۲۰۲۰ این استودیو میخواهد این ریسک را دوباره با اترنالز انجام دهد.گروهی ناشناس و مرموز دیگر که در این دنیای خیالی اتفاقاتی برایشان رخ خواهد داد.
و خبر امیدوار کننده این است که عوامل این فیلم انتخاب شده و حاضر و آماده اند تا به بهترین اثر MCU تبدیل شوند.با بازیگرانی همچون آنجلینا جولی، ریچارد مدن، برایان تایری، کومیل نانجیانی و سلما هایک که قرار است نقش موجوداتی جاودانه و قدرتمند را ایفا کنند، شاید بد نباشد تا کمی هم نیز درباره قدرتمند ترین موجودات این فرانچایز بدانیم؛پس با ما همراه باشید تا با ۱۰ تا از قدرتمند ترین اعضای اترنالز آشنا شوید.

10.اینترلوپر

Interloper

اینترلوپر یکی از اترنال های اهل زمین است اما با گیلگامش تصمیم گرفت دیگر با هیچ کدام از آنها رابطه برقرار نکند.یکی از دشمن های اصلی او اژدهای ماه(Dragon of the Moon) میباشد کسی که اینترلوپر در موارد متعدد با او مبارزه کرده است که شامل همراهی او با تایتان های اترنال(همانند تانوس)نیز میشود.هنگامی که او در حال انجام آخرین مبارزه اش با اژدها بود،به میراثی به یاد موندنی برای همگان تبدیل شد.
اینترلوپر اکثر قدرت های اترنال های زمین را دارد.اما او همچنین قدرت های منحصر به فردی بر اساس آموزش هایی که دیده است نیز دارد؛همانند دیگر اترنال ها، جاودانه است و قدرت زیاد از ویژگی های او بوده(حداکثر تا 40 تن).
یکی دیگر از قدرت های قابل توجه او غلبه بر ترس های اطرافش میباشد به قدری که نیرویی ترس توان نزدیک شدن به او را ندارد.

9.گیلگامیش

Gilgamesh

گیلگامیش در فیلم اترنالز حضور خواهد داشت و نقش او را دان لی(Don Lee)ایفا خواهد کرد.
در کمیک او به عنوان قهرمان فراموش شده یاد میشود و جزو یکی از قوی ترین اترنال ها میباشد؛با اینکه او طرفدار های زیادی ندارد، او نسخه اترنال تور میباشد که این او را بسیار قدرتمند میکند.
گیلگامیش از نظر فیزیکی قویترین اترنال میباشد و به راحتی میتواند وزن 100 تن را جابجا کند.او از قوی ترین اترنال های زمین بوده، جاودانه است(پیر نمیشود) و نسبت به تمام بیماری های زمینی(طاعون، سرطان و …)مصونیت بالایی دارد و توانایی درمان بیماری های دیگران را نیز دارد.

8.سرسی

Sersi

سرسی یکی از محبوب ترین اترنال های شناخته شده است به دلیل اینکه او عضو تیم انتقام جویان نیز بوده است.هنوز خبری از حصور این کرکتر محبوب در فیلم اترنالز منتشر نشده است اما محبوبیت او میتواند فاکتور خوبی برای حضورش باشد.در کمیک،او اترنال ها را برای زندگی میان انسان ها ترک کرد.
او تقریبا فناناپذیر و اجتناب ناپذیر بوده و دارای قدرتمندی و دوام بالایی است؛ اما در مقیاس کمی کمتر از گیلگامیش.او توانایی تلپاتی و کنترل ذهن را نیز دارد و میتواند برای هدف خود توهم های غیر واقعی و نابود کننده ایجاد کند.

7.ماکاری

Makkari

یکی از اعضای این فرانچایز میباشد که در فیلم اترنالز نیز با هنرمندی لارن ریدولف(بازیگر سریال Walking Dead)حضور خواهد داشت.او در کمیک مذکر بوده اما در فیلم مونث خواهد بود و تبدیل به اولین قهرمان ناشنوای MCU خواهد شد.
ماکاری علاقه زیادی به برقراری ارتباط با انسان ها دارد و دفعات زیادی برای کمک به بشریت و آموزش توانایی های مختلف انسان به سیاره زمین سفر کرده است.او قدرت جابجای وزن 30 تن را دارد و قدرت اصلی او سرعت بالا میباشد که در دنیای مارول بی سابقه است.

6.تِنا

Thena

تنا رهبر اترنالز میباشد و در فیلم اترنالز، آنجلینا جولی نقش آن را بازی خواهد کرد.او جنگجویی بود که هنگام مرگ زوراس رهبری گونه اترنال های زمین را بر عهده گرفت. او همچنین به عنوان دشمن اصلی اترنالز شناخته میشود که البته این هنگامی بود که با شستشوی مغزی توسط دیوینت ها(اترنال هایی که از دستورات پیروی نمیکنند و میخواهند سرخود عمل کنند)قصد کشتن ایکاریس را داشت.
با توجه به سابقه او در کمیک،او توان جابجایی 25 تن را دارد و همانند دیگر اترنال ها فناناپذیر است.
از دیگر لقب های و میتوان به بهترین جنگجو، مبارز و فرمانده اترنال های زمین یاد کرد.

5.ایکاریس

Ikaris

یکی دیگر از اترنال های فیلم با بازی ریچارد مدن که از موقع ورودش به فیلم جزو محبوب ترین اترنال های میان فن ها(طرفداران) بوده است.او نمونه بارز یک قهرمان در گروه اترنالز بوده و از مبارزان برتر میباشد.شاید “شکست آپاکالیپس(اولین میوتانت)”برای ثابت کردن قدرت او کافی باشد.
ایکاریس یکی از اترنال هایی بوده به اعتقاد راسخی به زندگی ابر قهرمانی داشت و بر سر این موضوع همیشه با تنا مبارزه میکرد.
اگر باز هم به قدرت ایکاریس اعتقاد ندارید، شاید شکست سیلور سورفر بتواند دلیل خوبی برای اعتقاد به قدرت او باشد.

4.ثین

Thane

تانه یک گونه ترکیبی میباشد؛ او یک اترنال بوده اما میتوان صفت ناانسان را نیز به او داد.تانه پسر تانوس و زنی ناانسان است که بعد از جنگ دو گونه باردار میشود.تانه به خاطر این موضوع بسیار قدرتمند بوده اما در ابتدا کنترل کمی روی قدرت هایش داشته و آنها ناپایدار بودند.
تانه قدرت هایش را از ماده سمی به نام تریجنسیس به دست آورده است و به او قدرت لمس مرگباری را میدهد؛ هرکس به دست چپ او دست بزند یا او هرکس را با آن لمس کند، سم وارد او شده و او را میکشد.اما بعد از ناپایدار شدن قدرتش اطرافیانش به خطر افتادند.تانه همانند دیگر اترنال ها دارای ابر قدرت های فناناپذیری و … نیز میباشد.

3.آژاک

Ajak

آژاک نیز در فیلم اترنالز تغییر جنسیت خواهد داشت و بازیگر آن سلما هایک خواهد بود.
در کمیک آژاک برترین جنگجوی تاریخ اترنالز شناخته میشود.آژاک از هنگامی که از طولانی مدت خود برخاست بسیار قدرتمند بود به قدری که توانست تور را در مبارزه با او شکست دهد و دیوینت ها را نابود کند؛ او همچنین بسیاری از اترنال ها را به عنوان قاتلی توقف ناپذیر سلاخی کرد!

2.تانوس

Thanos

برای افرادی که کمیک نمی خوانند بزرگترین سوپرایز میتواند این باشد که “تانوس یک اترنال است!”
قاعدتا او از اترنال های زمین نیست،بلکه او از اترنال های تایتان(نام یک سیاره که تانوس در آن متولد شده است) است.در MCU دیدیم که تانوس ثابت کرد قوی ترین موجود زنده در کهکشان است زیرا برای شکست او در اونجرز اندگیم تمامی ابر قهرمانان MCU باید با هم همکاری می کردند.
تانوس تنها اترنال تایتان نیست بلکه با سندروم دیوینت به دنیا آمده است.(این سندروم باعث جهش یافتگی و گونه اترنال بودن، میشود)
درکل میتوان گفت دیوینت ها نقطه متقابل اترنالز هستند.تانوس قوی ترین اترنال تایتان است!

1.کرونوس

kronos

این موجود را در اینجا به طور مفصل بررسی کردیم.
قوی ترین عضو فرنچایز اترنالز در مارول کامیکس، کرونوس میباشد و حتی نزدیک به او هم پیدا نمیشود.سال ها پیش، کرونوس به همراه بردارش، اورانوس برای اترنال ها قانون گذاری میکرد؛ البته هنگامی که جنگی میان دو برادر رخ داد و کرونوس دنبال صلح و اورانوس دنبال جنگ بود، راه آنها از هم جدا شد و کرونوس با شکست برادرش به قانون گذار زمین تبدیل شد.
کرونوس قالب فیزیکی بدن خود را با یک تصادف در آزمایشگاهش از دست داد و با کهکشان یکی شد.او علاوه بر قدرت خوانش ذهن و تلپاتی، دارای خردمندی بسیاری میباشد که از هر انسان دیگری او را متمایز میکند.او میتواند مردگان را کنترل کند.تانوس نیز یکبار قدرت کرونوس را با قدرت گالاکتوس مقایسه کرده است!

مقاله ما به پایان رسید و شما میتوانید نظرات خود را ما در میان بگذارید.
با تشکر از خواندن مقاله

منبع:
CBR

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫9 نظرها

  1. سلام، ممنون بابت اخبار های خوبتون ولی من چند بار کانت گذاشتم لطفا ادامه ی قوی ترین اشخاص مارول را قرار دهید. با تشکر

  2. سلام اگه امکانش هست رده بندی قدرتمند ترین سوپر هیرو های کیهانی مارول رو بنویسید……سایت اسپایدی گزاشته یه همچین چیزی ولی کسایی مثل فونیکس(مخصوصا وایت فونیکس) یا استاربرند یا نیت گری یا سنتری یا بلو مارول یا ثور یا فایر لرد یا ولکان سامرز یا مولکول من یا هوپ سامرز یا ریچل سامرز یا جین گری یا گالاکتا یا اسکارلت ویچ و…..رو نزاشته……در ضمن اگه میشه یه مقایسه بین قدرتای وایت فونیکس و استاربرند و کاپیتان یونیورس(با یه میزبان قدرتمند) و فرانکلین ریچاردز و هوپ سامرز و ریچل سامرز و مولکول من بزارید……ممنون از سایت خوبتون…..

    1. سلام، جنین مقاله ای در دست نوشتن هست و یک شماره هم روی سایت قرار گرفته و شماره بعد هم بزودی قرار میگیره، در مورد وایت فینکس و … هم بزودی مقالاتی کاربردی قرار میدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن