اخبارمارول

اطلاعات لو رفته از فیلم های یک دهه آینده دنیای سینمایی مارول!

اطلاعاتی مبنی بر فیلم های یک دهه آینده MCU از یک منبع موثق لو رفته است.

این اطلاعات از سوی “Roger Wardell” منتشر شده است.کسی که به مورد اعتماد ترین منبع مارول فن ها بعد انتشار اطلاعات دقیق اونجرز:اندگیم در دسامبر 2018 تبدیل شد.
علاوه بر فیلم های احتمالی فاز چهارم MCU،واردل از سریال های آینده این دنیای سینمایی نیز خبر داد.امروز با هم این اطلاعات لو رفته را بررسی خواهیم کرد.

Roger Wardell شخص سمت چپ متخصص پلیسومنوگرافی(اختلالات خواب و تست خواب)

اگر واردل قابل اعتماد باشد،بیشترین احتمال ویلن ها،روی نورمن آزبورن(مدیر شرکت آزکورپ و پدر هری آزبورن،بهترین دوست پیتر پارکر)و معرفی او در فیلم اسپابدر من:فار فرام هوم خواهد بود.

پس از آن فیلم های بلک ویدو،اترنالز،بلک پنتر 2،شانگ-چی،دکتر استرنج 2،نوا و نگهبانان کهکشان 3 در دست تهیه و ساخت می باشد.او اضافه کرد احتمال ها و برنامه هایی برای قسمت جدید تور،انت-من و کاپیتان مارول وجود دارد.همینطور تیم آپ های انتقام جویان جدید(New Avengers)،انتقام جویان جوان(The Young Avengers) و انتقام جویان سیاه(The Dark Avengers)از برنامه های آینده MCU خواهد بود.

جالب ترین موضوع حضور نوا است.کسی که در کمیک در نیروی پلیس میان-کهکشانی که به عنوان نوا-کورپس(Nova Corps) نیز شناخته می شود،حضور دارد و با گاردینز،تور و کاپیتان مارول نیز روابطی دارد.

نیروی پلیس میان-کهکشانی که به عنوان نوا-کورپس(Nova-Corps) نیز شناخته می شود.

اطلاعات بیان میکند که کاراکتر جدیدی برای انتقام در بلک پنتر 2 باز خواهد گشت.همچنین بیاناتی وجود دارد که در فیلم بلک ویدو،شاهد نقش آفرینی Florence Pugh در نقش Yelena Belova خواهیم بود؛کسی که در کمیک به عنوان نسخه جدید و جایگزین شخصیت بلک ویدو شناخته می شود.

هیچ کدام از این اطلاعات قطعی نیست و فقط منبع آن ها قابل اعتماد است.همه چیز در کمیک-کان سن دیگو مشخص خواهد شد.جایی که کوین فایگی،مدیر عامل مارول تمامی برنامه های این استودیو را در یک دهه آینده(2019-2029)مطرح خواهد کرد.تاریخ برگزاری این مراسم 18 تا 21 جولای 2019 خواهد بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫6 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + ده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن