اخباردی سیمارول

مهم‌ترین برنامه‌های مورد انتظار در کامیک-کان 2019

انتظار میرود در کامیک کان سن دیگو 2019, کمپانی‌های معتبر، واحدهای کامپیوتری حاضر در نمایشگاه و همچنین مارول استودیوز استقبال ویژه‌ای از هواداران خود داشته باشند. از واکینگ دد گرفته تا نیم نگاهی به فاز چهارم MCU و پنل‌هایی که استودیو‌های فیلمسازی برای این نمایشگاه آماده کردند موجب شده تا هواداران آخر هفته‌ی بسیار شلوغی را پشت سر بگذارند. کامیک کان امسال از چهارشنبه 17 جولای (26 تیر) تا یک‌شنبه 21 جولای (31 تیر) برگزار خواهد شد. اما درحالیکه بزرگترین رویداد کامیک‌ بوکی دنیا هرساله نفوذ بسیاری در آشکار کردن برخی از اتفاقات در فیلم‌های آینده‌ی استودیو و کمپانی‌های معتبر داشت، برای امسال در سالن H برنامه‌های هیجان‌انگیزی برخلاف سال‌های قبل نخواهد بود چراکه کمپانی وارنر برادرز هیچ پنلی برای پیش نمایش فیلم‌های آینده‌ی دی‌سی مانند جوکر یا واندروومن 1984 ترتیب نداده است. از طرفی دیگر سونی و یونیورسال هیچ غرفه‌ای در سالن H نگرفتند و بدین معنی است که هیچ پیش نمایشی از ونوم 2 و ژوراسیک ورلد پخش نخواهد شد.

استودیو مارول که در کامیک کان 2018 شرکت نکرد، برخلاف دیگر کمپانی‌ها برنامه‌ی گسترده‌ای در کامیک کان امسال ترتیب داده است. مارول در سالن H با پنل‌هایی از Marvel Games Panel  و . Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D از 18 جولای (27 تیر) کار خود را شروع می‌کند و روز بعد نیز با برادران روسو مصاحبه‌ای برگزار خواهد شد و بزرگترین پنل مارول در روز شنبه نمایش داده می‌شود که شامل پیش‌نمایشی از فاز چهارم MCU به همراه معرفی تعدادی از بازیگران آن می‌شود. شبکه‌ی HBO نیز با پنل‌هایی از فصل سوم وست‌ورلد و گیم آو ثرونز در سالن H حضور خواهد داشت. همچنین فوتیج هایی از ایت: چپتر 2 پخش خواهد شد.

بازی های ویدئویی مارول

– پنجشنبه 18 جولای (27 تیر) 

گرگ میلر مسئول اجرایی این بخش است و انتظار می‌رود تریلر و فوتیج‌هایی از گیم‌پلی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, Marvel’s Iron Man VR, Marvel’s Avengers , پخش شود.

ایجنتز آو شیلد 

– پنجشنبه 18 جولای (27 تیر)

سریال ایجنتز آو شیلد برای اولین بار در سالن H کامیک کان سن دیگو پنل خواهد داشت. همچنین بازیگران این سریال از جمله کلارک گرگ، مینگ-نا ون، کلویی بنت، الیزابت هنستریج، هنری سایمونز و جف وارد در این بخش شرکت می‌کنند. موریسا تانکاروئن، جف لئوب و جف بل نیز به عنوان سازندگان سریال حاضر خواهند بود. انتظار می‌رود اسنیک پیکی از قسمت‌های بعدی فصل 6 و همچنین فصل 7 پخش شود.

نویسندگان فیلم اونجرز: اندگیم

– جمعه 19 جولای (28 تیر)

استفن مک فیلی و کریستوفر مارکوس نویسندگان فیلم اونجرز: اندگیم در مصاحبه‌ای با جف گولدسمیت خواهند داشت در خصوص چالش‌های خود طی نوشتن فیلنامه صحبت خواهند کرد. همچنین پیش بینی می‌شود در مورد بخش‌های حذف شده و رازهای پنهان فیلم نیز گفت و گو شود.

گفت و گو با برادران روسو

– جمعه 19 جولای (28 تیر)

پس از مصاحبه با نویسندگان فیلم اونجرز: اندگیم، گفت و گویی با کارگردانان فیلم خواهد شد که طی آن از فرآیند تولید فیلم های اونجرز: اینفینیتی وار و اونجرز: اندگیم صحبت می‌کنند. مدتی قبل نیز برادران روسو در توییتر گفته بودند که چند فوتیج‌ از فیلم اونجرز: اندگیم در این مراسم منتشر خواهد شد.

ارو ورس 

– شنبه 20 جولای (29 تیر)

دنیای تلوزیونی دی‌سی چهار پنل که شامل پنج سریال بتوومن، ارو، فلش، و سوپر گرل و یک پنل برای سریال اختصاصی بلک لایتنینگ تدارک داده است. این پنل ها با معرفی سریال بتوومن شروع می‌شود و در ادامه با پرسش و پاسخی در رابطه با جدیدترین سریال‌های اروورس ادامه پیدا می‌کند و در آخر تریلر‌هایی از سریال‌هایی که در پاییز امسال منتشر می‌شوند پخش خواهد شد.

مارول استودیو

بدون شک بزرگترین و مهمترین بخش جشنواره پنل 90 دقیقه‌ی مارول استودیو برای پیش‌نمایش فاز چهارم MCU خواهد بود. باید اذعان کرد که اطلاعات زیادی از فاز چهارم منتشر نخواهد شد بلکه این پنل با حضور کوین فایگی تنها مقدمه‌ای از فاز بعدی MCU را ارائه می‌دهد. درحالیکه فیلمبرداری بلک ویدو، اولین فیلم مارول در سال 2020، همچنان ادامه دارد اما احتمال زیادی از پخش تریلری از این فیلم وجود دارد، همچنین این شانس نیز وجود دارد که نام برخی فیلم‌های سینمایی فاز چهارم اعلام شود.

دی‌سی یونیورس

– شنبه 20 جولای (29 تیر)

دی‌‌سی یونیورس برنامه‌ای دو ساعته برای معرفی سریال‌های اختصاصی اخیر و آینده‌ خود دارد که شامل تریلر و فوتیج‌هایی از تایتانز، دووم پاترول و یانگ جاستیس می‌‌‌شود، همچنین نیم نگاهی به انیمشین هارلی کویین طی این برنامه خواهند داشت. تولیدکنندگان و بازیگران انتخاب شده برای فیلم‌های آینده دی‌سی در کامیک کان امسال حضور خواهند داشت که این می‌تواند از بخشی از پروژه‌های آینده دی‌سی پرده بر دارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 8 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن