اخبارمارول

انتشارات مارول از عنوان Strange Academy رو نمایی کرد!

از نظر بسیاری از کامیک فن ها، مارول با عرضه ی سری جدید خود تحت عنوان Strange Academy برای ساخت دنیای هری پاتری زمینه سازی میکند.
سالیان پیش در انتشارات مارول مدرسه ای برای جهش یافتگان داشتیم که از پس آن تیم افراد اکس ( X-Men ) رو نمایی و بارها با داستان هایشان غرق در لذت شدیم. حال به نظر میرسد مارول قصد دارد مدرسه ای بسازد که شخصیت ها و نوجوانان و جوانانی که با جادو سر و کار دارند زیر یک سقف جمع شوند و به تمرین و کشف استعداد های خود زیر نظر جادوگر اعظم مارول یعنی دکتر استرنج بپردازند.
در کنار دکتر استرنج شخصیت هایی همچون برادر وودوو، اسکارلت ویچ، مجیک، هل استورم و … وظیفه ی هدایت پذیرفته شدگان این مدرسه را برعهده دارند.

شما میتوانید تریلر و کاور منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید:

در خلاصه ی این سری اینطور آمده

طی تاریخ، حوادث مختلفی برای دنیای مارول بواسطه ی جادو رخ داده است. کنترل ذهن، تغییر آینده، تغییر در واقعیت اما الان جادو تغییر کرد و از هر زمانی قدرتمندتر و خطرناک تر می باشد و به همین خاطر دکتر استرنج مجبور به انجام کاری شده که دهه ها از آن خودداری میکرد. اون دست به تاسیس مدرسه ای میزند تا جادوگران جوان تر را با دنیای جادو بیش از پیش آشنا کند. اما آنها خیلی زود در میابند که استفاده از جادو همواره بهایی دارد.
به آکادمیِ استرنج خوش آمدید.

این سری به نویسندگی اسکاتی یانگ و طراحی هومبرتو راموس از ماه مارس 2020 عرضه خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن