اخباردی سی

هاک گرل نیز به دنیای سینمایی دیسی پیوست!

یکی از فیلم های مورد انتظار دنیای سینمایی دیسی، بلک آدام می باشد که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در 22 دسامبر 2021 ( 1 دی 1400 ) اکران جهانی خواهد شد.
این فیلم به معرفی یکی از خطرناک ترین دشمنان شزم میپردازد که سرگذشتی متناوت با مصر باستان دارد. البته طی اخباری که در ماه نوامبر منتشر شده بود، شزم با بازی زکری لیوای در این فیلم حضور نخواهد داشت.
با این حال انتظار میرود تیم نام آشنای جامعه عدالت آمریکا ( Justice Society Of America ) در این فیلم حضور داشته باشد و این مطلب امروز با گزارش شدنِ حضور هاک گرل در فیلم قوت بخشیده شد؛ زیرا هاک گرل برای مدتی عضوی از این تیم بوده است.
هاک گرل علاوه بر حضور در این فیلم بارها در سریال های تلویزیونی دیده شده بود که از معروف ترین انها میتوان به سریال افسانه های فردا ( Legends Of Tomorrow ) اشاره کرد.

طبق گزارش مورفیس مولتی ورس، وارنر بدنبال بازیگر 25 تا 30 ساله میگردد و طبق اخباری که در گذشته اعلام شده بود انتظار میرود مرحله تولید این فیلم از ماه جولای آغاز شود
در این فیلم ستاره ی مشهور هالیوود، دوین جانسن ( دِ راک ) در نقش بلک آدام حاضر میشود و وظیفه کارگردانی این اثر نیز بر عهده ی جوم کالت سرا می باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 14 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن