اخبارمارول

دستین کرتن: فیلم شنگ چی شامل اِلمان خانواده خواهد بود! آیا ماندارین پدر شنگ چی خواهد بود؟

مدتی از تایید شدن فیلم شنگ چی: افسانه ده حلقه میگذرد و مارول با انتخاب بازیگر اصلی، کارگردان و تعیین تاریخ اکران فیلم، هواداران را برای دوباره به تصویر کشیدن ماندارین مشتاق کرده است.
در دنیای سینمایی مارول، ماندارین بعنوان شرور اصلیِ فیلم مرد آهنی 3 تعیین شده بود که یقینا این لایو اکشن نتوانست حتی بخش کوچیکی از ماندارین واقعی در دنیای کامیک بوک را به تصویر بکشد. حال بار دیگر ماندارین احتمالا در فیلم شنگ چی حضور خواهد داشت و نقش شرور اصلی را ایفا میکند. به نظر میرسد مارول از اشتباه گذشته ی خود درس گرفته باشد و قرار است ماندارینی وفادارتر و مخوف تر را در این فیلم به نظاره بنشینیم. حال آقای
دستین دنیل کرتن، کارگردان فیلم شنگ چی در پادکستی در مورد ماندارین و فیلم پیش رو این چنین سخن گفتند:

به همین جهت، جنبه عاطفی و ایده های وفاداری، خانواده و ارتباط چیزی است که قطعاً بخشی از این فیلم خواهد بود.

شایعاتی نیز به گوش میرسد که در این فیلم، ماندارین پدر شنگ چی معرفی میشود. همانطور که میدانید، در دنیای کامیک پدر شنگ چی فو مانچو بوده است که شخصی جنایتکار بود. از آنجا که استودیو فیلم سازی مارول برای تطبیق دادن برخی از داستان های خود، سرگذشت یا جنبه های دیگری از شخصیت های خود را تغییر میدهد، بعید نیست که ماندارین را نیز با شنگ چی مرتبط کند. شایان ذکر است که مارول حق ساخت یا استفاده از فو مانچو را نیز در فیلمی ندارد و از این رو این شایعه کمی قابل تامل می باشد.

فیلم شنگ چی: افسانه ی ده حلقه به کارگردانی دستین دنیل کرتن و حضور بازیگرانی چون سیمو لیو در 12 فوریه 2021 ( 24 بهمن 1399 ) اکران جهانی خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر به این مقاله مراجعه کنید:
ده چیزی که باید در مورد شنگ چی بدانید!

نظر شما در مورد ساخت فیلم شنگ چی چیست؟ آیا فیلم موفقی خواهد بود؟


برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن