مقالاتنقد و بررسی‌ها

8 نکته ای که انتقام جویان پایان بازی از آینده MCU فاش کرد!

🚫 مطلب حاوی اسپویل از اونجرز:اندگیم

این دنیای سینمایی ۲۲ فیلم در قرن ۲۱ تولید کرد که داستان آن با فیلم Iron Man 1 در سال 2008 آغاز شد.
فیلم اونجرز:اندگیم بیشتر شبیه به ادای احترامی به قهرمانان مارول بود به خصوص ۶ قهرمان اصلی:آیرون من،هالک،تور،بلک ویدو،کاپیتان آمریکا و هاکای که پایه های یه امپراتوری عظیم سینما را تشکیل دادند.زیرا اندگیم چندین نکته درباره ظاهر کلی آینده MCU را به طرفداران داد.

1⃣ یک رهبر جدید:
حواشی یک سال اخیر درمورد معرفی کاپیتان مارول(با هنرنمایی Brie Larson)نشان میداد که قرار است رهبر و سرپرست جدید هر آنچه از خاکستر اونجرز:اندگیم باقی مانده است،باشد.
2⃣ تایم لاین های متفاوت:
همانطور که که ایشنت وان در حمله به نیویورک سال ۲۰۱۲ به هالک گفت؛هرگونه تغییری در گذشته ایجاد شود بلافاصله یک تایم لاین موازی ایجاد می شود.به همین دلیل او تمایلی به دادن سنگ زمان به هالک نداشت زیرا تایم لاینی ایجاد میشد که او و دکتر استرنج قادر به متوقف کردن نیروی های اهریمنی نبودند.خوشبختانه کپ همه سنگ های ابدیت را به زمان خودشان برگرداند.اما مشکل بزرگتری که وجود داشت این بود که در سال ۲۰۱۴ (جایی که قرار بود گروه نگهبانان کهکشان شکل بگیرد) تانوس از نقشه سفر به زمان اونجرز با خبر شد و همراه با ارتش بزرگ و گامورا و نبیولا به سال ۲۰۲۳ آمد و با بشکن تونی از هستی پاک شد و نبیولا مرده و گامورا گم می شود و استارلرد در آخر فیلم به دنبال اوست.در این صورت تایم لاین جدیدی ایجاد میشد که در آن تانوس مرده و هیچ گاه سنگ های ابدیت را جمع نکرده است و اتفاقات اونجرز:اندگیم و اینفینیتی وار هرگز رخ نداده است.و همچنین در این تایم لاین جدید گامورا و استارلرد هیچگاه برای پیدا کردن سنگ قدرت باهم آشنا نمی شوند و گروه نگهبانان کهکشان شکل نمی گیرد.همچنین مشکل کوچکی دیگر که ایجاد شد زندگی استیو با پگی بود که بر اثر تمایل خود استیو اتفاق افتاد.البته این رویداد خطر کمتری نسبت به تایم لاینی که در آن تانوس مرده است دارد.MCU میتواند از همه ی این تایم لاین ها صرف نظر کند و به داستان های دنیای خودش ادامه دهد ولی آیا این ها میتواند مقدمه ای برای معرفی مردان ایکس و ددپول به MCU باشد؟
3⃣ هاکای بعدی:
شاید بتوان به آن اشاره کرد که در صحنه شروع اونجرز:اندگیم،کلینت بارتون(هاکای)را میبینیم که به لایلا دخترش آموزش تیراندازی می دهد و حتی او را هاکای صدا می کند.گویا کلینت قصد بازنشتگی دارد.آیا لایلا جانشین پدرش خواهد بود؟
دریک خبر اعلام شد که دیزنی پلاس قصد معرفی کیت بیشاپ(Kate Bishop کسی که در کمیک عنوان Hawkeye را از کلینت به ارث برده است)در یک سریال تلویزیونی در استریم خود را دارد.آیا در آینده شاهد همکاری میان کیت و لایلا خواهیم بود؟یا بلعکس،کلینت می تواند دخترش را متقاعد سازد که راه او را ادامه ندهد؟(با توجه به اتفاقاتی که برای او و خانواده اش در اندگیم رخ داد)پس اینجا احتمالات جالبی وجود دارد.
4⃣ یانگ اونجرز(انتقام جویان جوان)
صحبت از کیت بیشاپ شد؛او همچنین از اعضای گروه یانگ اونجرز در کنار America Chavez ملقب به Miss America و کسی لنگ(که هم اکنون به عنوان دختر نوجوان اسکات لنگ ملقب به مرد مورچه ای معرفی شده هست)شناخته شده.فرانچایز گروهی از قهرمانان جوان را معرفی کرده که به طور بالقوه زمینه را برای تشکیل تیم جدید فراهم می سازد.اسپایدر من یکی از اعضای احتمالی این تیم است.همینطور شوری(خواهر بلک پنتر)و مورگان اچ استارک(دختر تونی استارک ملقب به مرد آهنی)از اعضای این تیم هستند.
آیا مورگان روزی می تواند جانشین پدرش شود.(البته این احتمال برای چند سال آینده است زیرا مورگان هنوز دختری خردسال است)
5⃣ ازگارد جدید (New Asgard)
احتمال های زیادی هم در اینجا وجود دارد؛ والکری به عنوان شاه جدید ازگارد(در مکان ماهیگری که در نروژ بود و احتمالا اودین در تور:رگناروک در این مکان مرد و حالا به عنوان ازگارد نو شناخته میشود)به وسیله تور انتخاب شد.اما احتمال دیگری هم برای مکان ازگارد نو هست.اسکاتلند،که می توان آن را از بطری نوشیدنی Irn-Bru(نوعی نوشیدنی کربنی گازدار)تور تشخیص داد.
همچنین امکان دارد والکری دو ساید کیک که به او علاقه زیادی دارند را انتخاب کند:کورگ و مایک!!!
تسا تامپسون(ایفا کننده نقش والکری)تایکا ویتیتی(کارگردان تور:رگناروک و صداپیشه کورگ)را بر ساخت تور ۴ برای استودیوی مارول متمرکز کرده است.آیا ما والکری را در تور ۴ یا حتی یک فیلم سولو به عنوان رهبر و قانون گذار ازگارد خواهیم دید؟
6⃣ تور به نگهبانان کهکشان می پیوندد:
منطقی به نظر می رسید که تور به گروه نگهبانان کهکشان ملحق شود.آیا او در نگهبانان کهکشان ۳ حضور خواهد داشت؟ اگر چه در کنار هم قرار گرفتن تور و استارلرد به عنوان یک فیلم طولانی کار سختی به نظر می رسد.احتمال دارد تور آن دور و اطراف باشد تا در گروه به خوبی جا بیفتد و به نگهبانان کهکشان اجازه دهد در نسخه سوم این فیلم به طور جدی به ماجراجویی خود بپردازند.
7⃣ نگهبانان کهکشان ۳
داستان این سری از نگهبانان کهکشان ممکن است در ادامه اونجرز:اندگیم باشد.جایی که گامورا بعد از نبرد با تانوس ناپدید شده و نگهبانان به دنبال او هستند.سناریو کلی فیلم بعدی نگهبانان کهکشان ممکن است روی این موضوع و مشکلات برگرداندن او به تیم تمرکز کند.به هر حال اینکه گامورا از سال ۲۰۱۴ به سال ۲۰۲۳ سفر زمانی کرد و با نگهبانان کهکشان به ویژه پیتر کوییل هیچ رابطه ای ندارد،می تواند فیلمنامه ی خوبی برای تولید این فیلم باشد؛خصوصا اگر بخواهند تا با هم متحد شده و تهدیدی بزرگ را از بین ببرند.
این فیلم در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۲۰ به کارگردانی جیمز گان اکران خواهد شد.
8⃣ پرش زمانی ۵ ساله:
همانطور که می دانیم هرکس با بشکن بروس بنر به زندگی بازگشت،اساسا ۵ سال از زندگی اش را از دست داده است.برای اکثر شخصیت ها این اختلال خاصی در زندگی شان ایجاد نمی کند.اما داستان برای اسپایدر من متفاوت است.او در دبیرستان بود که اتفاقات اونجرز:اینفینیتی وار رخ داد اما دوستان او تا الان فارغ التحصیل شده و حتی وارد دانشگاه شده اند.آیا این یکی از زوایای داستانی اسپایدر من:فار فرام هوم خواهد بود؟آیا همه دوستان پیتر هم پودر شدند یا ام جی الان ۲۰ ساله است؟

اینها همه احتمال بود و سوال های زیاد دیگری باید پاسخ داده شود، نظر شما چیست ؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫13 نظرها

  1. سلام
   هایپریون(از اعضای گروه Squadron Supreme) آخرین اترنال از زمین – 712 است.همچنین در سری کمیک های انتقام جویان 2012 از جاناتان هیکمن،هایپریون فعلی آخرین نجات یافته اترنال از زمین خودش است.
   از سنتری هم اطلاعات دقیقی ندارم اما فکر نمیکنم جزو اترنالز باشد.

 1. سلام من میدونم اون پسر ناشناس توی فیلم پایان بازی کیه اون پسر همونیه که یه پسر بچه بود و توی فیلم مرد آهنیه 3به تونی کمک کرد و حالا اومده که جای تونیو بگیره همونطور که میدونید تونی اون پسرو کلی مجهزش کرد والان اون پسر آمادست میدونم که زدم توخال واینکه توی فیلم مرد آهنی3تونی به پسر بچه گفت مابهم مربوطیم پس اون پسر واقعا همونه

 2. حالا یسوال دارم.توی فیلم تور 3والکری همراه باتور سوار صفینه شدن و رفتن وبعدش که تور3تموم شد انتقام جویان 3شروع شد و همون اول فیلم تانوس به سفینه تور حمله کرد و همه مردن بجز هالک و تور حالا یه سوال والکری توهمون صفینه بود پس اون باید میمورد چرا توی فیلم انتقام جویان 4حضور داشت؟بنظرتون مارول سوتی داده؟ لطفا جواب این سوالو بدید خیلی جالبه

  1. والکری نمرده بود. تانوس هر وقت به هرجا حمله میکرد فقط نصفشونو میکشت، وقتی ب سفینه تور حمله کرد؛ نصف سفینه همراه کورگ و والکری فرار کردن رفتن زمین

 3. سلام ببخشید تورو خدا بگید که مرد اهنی و استیو راجرز برمیگردن دیگه !!!!😭😭😭😭😭 چون من دیشب که داشتم تو یه جا تو یه سایت معتبر می خوندم مرد عنکبوتی و اون پسره که تو فیلم مرد اهنی 3 بود شروع میکنن به گشتن راه هایی برای برگردوندن مرد اهنی و کاپیتان امریکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن